--
SECURI - Profesjonalna ochronaSECURI - Profesjonalna ochrona

KONTROLE PRACOWNIKÓW Wybierz skuteczne rozwiązania dla swoje firmy! SKUTECZNE ROZWIĄZANIA Ochrona z Active Guard - Podgląd obchodów w czasie rzeczywistym MONITORING POJAZDÓW Rejestrowanie wszystkich zdarzeń w książce służby BADANIA ALKOMATEM Badania pracowników na życzenie klienta MONITORING WIZYJNY Przeszkolony personel REGULARNE OBCHODY Rozmieszczenie punktów obchodowych dostosowane do Państwa potrzeb

PYTANIA? ZADZWOŃ DO NAS!

+48 502 402 601

ZAPRASZAMY DO BIURA :

PON – PIĄTEK :  08:00 – 16:00

PYTANIE? OFERTA?

biuro@securi.pl

Historia firmy

Dziękujemy za zainteresowanie usługami naszej firmy!
Agencja ochrony Impuls Security Provider działa dynamicznie na Wielkopolskim rynku od 2010 roku, wykonując bardzo szeroko rozumiany zakres usług ochrony osób i mienia dla firm, przedsiębiorstw i obiektów handlowych. Nasza oferta jest nowoczesną odpowiedzią na pytanie jak powinna wyglądać profesjonalna ochrona, zarówno podczas bieżącego funkcjonowania obiektu, jak i w trakcie realizacji – zabezpieczamy również place budowy i inwestycje przed oddaniem do codziennego użytkowania. Współpraca z wyselekcjonowanymi dostawcami umundurowania, sprzętu i urządzeń do komunikacji oraz działanie w kooperacji z liderami monitoringu elektronicznego zapewnia nam realizowanie usług na najwyższym poziomie jakościowym.

Wizja

Idąc z duchem czasu popieramy najnowsze technologie, pomysły i rozwiązania pozwalające na coraz skuteczniejsze realizowanie powierzonych nam zadań przy zachowaniu maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. Jako jedna z pierwszych agencji ochrony wprowadziliśmy, jako kluczowy element naszej ochrony nowoczesny system nadzoru elektronicznego ACTIVE GUARD. Najnowsze rozwiązanie –urządzenie spełniające jednocześnie funkcję telefonu i nadajnika GPS z wyznaczonymi punktami obchodów jest obowiązkowe na wszystkich chronionych przez nas obiektach. ACTIVE GUARD to doskonałe narzędzie, dzięki któremu, zarówno nasz inspektorat nadzoru, jak i Państwo możecie w każdej chwili na ekranie dowolnego komputera sprawdzić jakość naszej usługi i regularność pracy strażników.

Co jeszcze w naszej ofercie?

Nasza oferta to także szereg usług powiązanych: wykonujemy ochronę imprez masowych, ochronę osób prywatnych, instalujemy również systemy alarmowe oraz inne specjalistyczne systemy ochrony i zabezpieczeń. Telewizja przemysłowa z możliwością długotrwałej rejestracji zdarzeń i podglądem przez Internet, systemy kontroli dostępu do pomieszczeń, a także monitorowanie sygnałów SSWIN oraz możliwość monitorowania pojazdów dopełniają obrazu możliwości naszej firmy. Nowości z zakresu zabezpieczeń, otwartość na nowe pomysły, systematyczne poszerzanie zakresu usług – to recepta na sukces, która sprawia, że nasza ochrona znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie najważniejsze jest bezpieczeństwo i zachowanie wysokiej jakości świadczonych usług.

110

Obiektów na terenie wielkopolski

520

Osób zatrudnionych

300

Kontroli w miesiącu

90

Roczny przyrost osób zatrudnionych

Współpracujemy między innymi

Naszym głównym produktem jest ochrona fizyczna obiektów, ze względów jakościowych
chronimy głównie obiekty dla klienta indywidualnego, nie podlegającego przetargowi.
Liczy się dla nas jakość i zaufanie a nie najniższa cena porównywalna jakość usługi.

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego!

  Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)
  wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

  Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie
  informacji handlowych drogą elektroniczną przez IMPULS SECURITY POLSKA Sp. z o.o., Sp. K. z siedzibą w Poznaniu pod adresem ul. Podmiejska 2, 61-357 Poznań.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych Zgodnie w wymaganiami RODO, na potrzeby przygotowania oferty handlowej.

  Masz pytanie? zapoznaj się z Polityką prywatności i RODO

  Kontakt telefoniczny

  I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

  Dane teleadresowe

  I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

  Zaprzyjaźnione strony