--
SECURI - Profesjonalna ochronaSECURI - Profesjonalna ochrona

OCHRONA FIZYCZNA

W naszej ofercie ochrona fizyczna firm, ochrona obiektów świadczona według światowych standardów. Zapewniamy odpowiednio przeszkolony personel, umundurowany i wyposażony we wszystkie niezbędne środki ochrony. Podnosząc skuteczność naszych działań wzmacniamy ochronę przez grupy interwencyjne i specjalnie przeszkolone psy. Jako jedna z niewielu firm w Polsce wyposażamy chroniony obiekt w najnowocześniejszy na świecie system Active Guard. Nadzór nad obiektem sprawuje szef obiektu, pracownik z licencją ochrony II stopnia – odpowiedzialny za przygotowanie planu ochrony oraz zapewnia odpowiednie systemy ochrony i zabezpieczenia wspomagające usługę.

WYSOKA JAKOŚĆ, KORZYSTNE CENY

Zachęcamy do spotkania! – poświęcając zaledwie 30 minut, nawet jeśli nie wybierzecie Państwo naszej oferty zyskacie szereg istotnych informacji dotyczących najskuteczniejszych rozwiązań i systemów zabezpieczeń w ochronie osób i mienia. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na naszą ofertę w cenie otrzymacie szereg dodatkowych zabezpieczeń! Monitoring, urządzenia do łączności, system kontroli wartowników i dojazdy patroli interwencyjnych. Zapraszamy do korzystania z naszych usług – profesjonalna ochrona fizyczna, ochrona obiektów i ochrona firm!

PREZENTACJA

PDF

KONTAKT

Formularz
 
 

SYSTEMY ALARMOWE

Alarmy, systemy alarmowe to nasza specjalizacja w zakresie profesjonalnych zabezpieczeń budynków – również kamery oraz telewizja przemysłowa. Instalujemy zarówno najprostsze, niedrogie systemy alarmowe do mieszkań, garaży, małych sklepów itp., jak również rozbudowane, specjalistyczne systemy zabezpieczeń do dużych obiektów. Projektujemy indywidualne rozwiązania aby koszty zabezpieczeń były współmierne do istniejących zagrożeń oraz do Państwa możliwości finansowych. Projekty na systemy ochrony i inne zabezpieczenia wykonujemy zawsze bezpłatnie!

BEZPIECZEŃSTWO - KLUCZOWY ELEMENT FIRMY

Systemy alarmowe to pewne i niezawodne zabezpieczenia firmy, domu, oraz różnego rodzaju innych ważnych strategicznie obiektów. Pozwalają także na najlepszą ochronę obiektów bez względu na ich budowę czy przeznaczenie. Oferujemy nowoczesne rozwiązania: alarmy SATEL i DSC dla małych i dużych obiektów z możliwością monitoringu w dowolnej stacji monitorującej. Zapewniamy możliwość utworzenia wielu niezależnych stref oraz niezależnych partycji, możliwość zamontowania niezależnego powiadamiania telefonicznego przez linie telefoniczną oraz przy jej braku drogą GSM o stanie obiektu, braku zasilania czy alarmie. Firma nasza poleca również alarmy bezprzewodowe wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości ułożenia przewodów.

PREZENTACJA

PDF

KONTAKT

Formularz
 

OCHRONA IMPREZ

Zgodnie z przepisami każdy organizator imprezy masowej jest zobowiązany do zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom widowiska. W ofercie profesjonalna: ochrona imprez masowych, koncertów, sympozjów lub imprez integracyjnych dla firm – pełna oprawa pod kątem ochrony i zabezpieczenia imprezy. W ofercie również ochrona imprez prywatnych, rodzinnych typu – imieniny, “18”, dla klientów indywidualnych. Wykonujemy plan ochrony, analizę potencjalnych zagrożeń i niebezpiecznych miejsc. Ściśle współpracujemy ze służbami Policji, Pogotowia, Straży Miejskiej i Straży Pożarnej. Zapoznaj się z naszą ofertą – ochrona imprez masowych!

PRZESZKOLENI PRACOWNICY Z LICENCJĄ

Imprezy masowe – to konieczna ochrona, zgodnie z przepisami każda artystyczna lub rozrywkowa, sportowa lub inna impreza na której liczba miejsc dla osób na stadionie lub w miejscu, które nie jest budynkiem jest nie mniejsza niż 1.000. W przypadku hali lub innego budynku – nie mniej niż 300 osób. Nasza ochrona imprez to wyszkolony personel, nowoczesne środki łączności oraz zaplecze techniczne i doświadczenie. Działamy na terenie całej wielkopolski na stałe współpracując z kilkoma agencjami artystycznymi organizującymi imprezy masowe. Dla każdego z klientów zapewniamy indywidualne ustalenia oraz negocjowalne stawki za ochronę, ustalane na podstawie realnych warunków danej imprezy, a nie sztywnej stawki za roboczogodzinę.

PREZENTACJA

PDF

KONTAKT

Formularz
 
 
 

INSTALACJE KAMER

Instalujemy systemy kamer dla firm (CCTV), kamery dla przedsiębiorstw oraz instytucji o szczególnych wymaganiach w zakresie zabezpieczeń. Chociaż siedziba naszej firmy mieści się w Poznaniu, nasze systemy to nie tylko instalacje w Wielkopolsce – instalujemy kamery na terenie całego kraju. Nasze systemy kamer zabezpieczają zarówno strategiczne pomieszczenia w biurach, jak również tereny zewnętrzne, obszary produkcyjne oraz przekazują wizję z miejsc niedostępnych dla ludzi ze względów bezpieczeństwa. Telewizja przemysłowa – pozwalająca nadzorować pracę oraz ruch w poszczególnych obszarach oraz zabezpieczać strefy załadunku i wyładunku towarów!

NIE SZUKAJ DALEJ - ZADZWOŃ DO NAS!

Zachęcamy do kontaktu ! W obszarze Poznań (Wielkopolska) wyceny na nasze alarmy wykonujemy do 24 godzin od zapytania, na terenie kraju w zależności od ilości zapytań do 3 dni roboczych! Nie ponosicie Państwo żadnych kosztów związanych z wizją, projektem i wyceną! Każdorazowo możecie Państwo liczyć na pomoc i doradztwo przy wyborze systemu alarmowego! W naszej ofercie również serwis oraz przeglądy konserwacyjne systemów!

PREZENTACJA

PDF

KONTAKT

Formularz
 

SPRZĄTANIE

Usługi sprzątające realizujemy w partnerstwie z firmą CLARES. Od marca 2015 roku, odpowiadając na zapotrzebowanie rynku oraz zapytania dotychczasowych klientów, wykonujemy również szeroko rozumiany zakres usług porządkowych dla firm, przedsiębiorstw, obiektów medycznych a także dla klienta indywidualnego – domów i mieszkań. 15 letnie doświadczenie kadry zarządzającej oraz sprawdzony i odpowiedzialny personel to nasza recepta na sukces – pozwala realizować na wysokim poziomie jakościowym wszystkie powierzone nam prace.

SPRZĄTANIE? TYLKO CLARES!

Współpraca z wyselekcjonowanymi dostawcami (którzy realizują dla nas dostawy na terenie całego kraju) – urządzeń, maszyn oraz profesjonalnych – wysokowydajnych środków chemicznych z jednoczesnymi systemami odpowiednich szkoleń pozwala nam na wykonanie każdego zadania przy zachowaniu bardzo korzystnej naszym zdaniem proporcji ceny – do wysokiej jakości usługi.

Zapytaj o ofertę

Kontakt
 
 
 

Zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego!

  Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)
  wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych.

  Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie
  informacji handlowych drogą elektroniczną przez IMPULS SECURITY POLSKA Sp. z o.o., Sp. K. z siedzibą w Poznaniu pod adresem ul. Podmiejska 2, 61-357 Poznań.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych Zgodnie w wymaganiami RODO, na potrzeby przygotowania oferty handlowej.

  Masz pytanie? zapoznaj się z Polityką prywatności i RODO

  Kontakt telefoniczny

  I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

  Dane teleadresowe

  I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

  Zaprzyjaźnione strony