SECURI - Profesjonalna ochronaSECURI - Profesjonalna ochrona

KONTROLE PRACOWNIKÓW Wybierz skuteczne rozwiązania dla swoje firmy! SKUTECZNE ROZWIĄZANIA Ochrona z Active Guard - Podgląd obchodów w czasie rzeczywistym MONITORING POJAZDÓW Rejestrowanie wszystkich zdarzeń w książce służby BADANIA ALKOMATEM Badania pracowników na życzenie klienta MONITORING WIZYJNY Przeszkolony personel REGULARNE OBCHODY Rozmieszczenie punktów obchodowych dostosowane do Państwa potrzeb

PYTANIA? ZADZWOŃ DO NAS!

+48 502 402 601

ZAPRASZAMY DO BIURA :

PON – PIĄTEK :  08:00 – 16:00

PYTANIE? OFERTA?

biuro@securi.pl

Szukasz pracy ?

Jesteśmy stabilną firmą o ugruntowanej pozycji na wielkopolskim rynku.
Praca w naszej firmie daje możliwość rozwoju zawodowego oraz ciągłego podwyższania swoich kwalifikacji.

Do aplikowania zachęcamy również osoby bez doświadczenia zawodowego. Poszukujemy nie tylko wyspecjalizowanych pracowników, ale również osoby chętne do zdobycia nowych doświadczeń oraz poszerzenia kompetencji.
Większość naszych stanowisk przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych, stąd też zachęcamy osoby niepełnosprawne do aplikowania na proponowane stanowiska.

Szukamy ludzi otwartych, czerpiących radość z wykonywanej pracy – samodzielnych i kreatywnych.
To co dla nas ważne, to wzajemna współpraca, szczerość i zaangażowanie. Securi to nowości z zakresu zabezpieczeń, otwartość na nowe pomysły, systematyczne poszerzanie zakresu usług, które sprawiają, że nasza ochrona znajduje zastosowanie gdzie najważniejsze jest bezpieczeństwo i zachowanie wysokiej jakości świadczonych usług.

Pracownik ochrony

Impuls Security Provider – firma o ugruntowanej pozycji na rynku, prowadząca działalność w zakresie profesjonalnej ochrony osób i mienia, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy.

Stanowisko: Pracownik Ochrony – Dozoru
Miejsce pracy: Poznań i okolice

Obowiązki:
– dozór powierzonego mienia,
– ewidencja pojazdów i osób,
– prowadzenie książki zdarzeń,
– regularne dokonywanie obchodów.

Wymagania:
– niekaralność,
– orzeczenie o niepełnosprawności,
– doświadczenie w pracy w ochronie (mile widziane).

Oferujemy:
– umowę o pracę,
– przeszkolenie,
– umundurowanie,
– opiekę koordynatorów,
– zmianowy system pracy,

Dyspozytor

Stanowisko: Dyspozytor
Miejsce pracy: Poznań (praca w biurze)

Oczekiwania:
• wykształcenie minimum średnie,
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
• samodzielność oraz komunikatywność,
• zdolność do pracy na zmiany po 12h ( 08:00 – 20:00; 20:00 – 08:00),
• aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności (warunek konieczny).

Obowiązki:
• obsługa systemu monitorującego pracę pracowników ochrony na obiektach,
• przyjmowanie zgłoszeń od pracowników ochrony,
• tworzenie raportów z przebiegu służby,
• nadzór nad powierzonymi dokumentami.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
• pracę w młodym, dynamicznym zespole,
• wsparcie ze strony doświadczonego zespołu,
• możliwość rozwoju zawodowego.